Lietuvos dviratininkų bendrija
http://forumas.dviratis.lt/

Pasienio įvykiai
http://forumas.dviratis.lt/viewtopic.php?f=20&t=188
Puslapis 11

Autorius:  PauliusB [ 2012 Bir 11 12:02 ]
Pranešimo tema:  Pasienio įvykiai

Cituoti:
Vokietijoje vogtą motociklą ir įtartinus dviračius kaunietis prarado pasienyje
Kalvarijos savivaldybėje Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė kaunietį, mikroautobusu į Lietuvą gabenusį įtartinus motociklus bei dviračius.
Šeštadienį VSAT Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai ties Kalvarijos savivaldybės Salperaugio kaimu patikrinti sustabdė iš Lenkijos įvažiuojantį mikroautobusą „Mercedes Benz 312“ lietuviškais valstybiniais registracijos numeriais.
Jį vairavęs 35 metų Kauno gyventojas VSAT pareigūnams pateikė tvarkingus asmens bei transporto priemonės dokumentus. Pasieniečiai patikrino ir mikroautobusą. Paaiškėjo, kad kroviniams gabenti pritaikyta transporto priemone kaunietis gabena motociklus „Yamaha“ bei „Suzuki“ ir 6 dviračius.
Kalvarijos pasieniečiai išsiaiškino, kad vyras neturi motociklo „Yamaha“ bei visų dviračių įsigijimo dokumentų. Informaciją apie 2008 m. pagamintą „Yamaha“ VSAT pareigūnai patikrino turimose duomenų bazėse bei nustatė, kad šis motociklas nuo 2010 m. gegužės kaip pavogtas yra ieškomas Vokietijos policijos.
Papildomų duomenų apie „Suzuki“ motociklą Lazdijų pasieniečiai paprašė kolegų iš Pakrančių apsaugos rinktinės, kurioje veikia Nacionalinis jūros sienos apsaugos koordinacinis centras. Jame dirbantys pasieniečiai palaiko nuolatinius kontaktus su Baltijos jūros regiono šalių teisėsaugininkais.
Įtarimą VSAT pareigūnams sukėlė ir gabenti dviračiai. Dalis jų buvo su apsauginiais užraktais, kurių raktų kaunietis neturėjo. Ant dviračių yra ir žymių, kai buvo bandyta panaikinti išgraviruotus apsauginius numerius, pagal kuriuos galima nustatyti savininką. Manoma, kad šios šie dviračiai taip pat gali būti pavogti užsienyje.
Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo VSAT Lazdijų rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Po apklausos kaunietis paleistas.
http://www.alfa.lt/straipsnis/14765165/Vokietijoje.vogta.motocikla.ir.itartinus.dviracius.kaunietis.prarado.pasienyje=2012-06-11_10-41/

Autorius:  Eduardas Kriščiūnas [ 2012 Rgp 17 20:36 ]
Pranešimo tema:  Re: Pasienio įvykiai

Nors kartą! Gal Frankas galėtų plačiau papasakoti kaip sekasi vežti dviračius iš Vokietijos, kai dokumentuose įrašyta „metalo laužas“? Negi Vokietijoje tikrai galima gauti tokius krovinio dokumentus, kas juos išduoda?

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/