Lietuvos dviratininkų bendrija
http://forumas.dviratis.lt/

Pirkimo-pardavimo sutartis
http://forumas.dviratis.lt/viewtopic.php?f=9&t=201
Puslapis 11

Autorius:  PauliusB [ 2013 Bal 11 19:10 ]
Pranešimo tema:  Pirkimo-pardavimo sutartis

Parašiau Dviračių registro prižiūrėtojams:
PauliusB rašė:
Laba diena,

gal galėtumėte puslapyje patalpinti pirkimo-pardavimo sutartį http://www.regitra.lt/lt/transporto_priemoniu_registravimas/pirkimopardavimo_sutarties_forma ?

Paulius

dviraciuregistras.lt rašė:
Sveiki,
mes manome, kad ši sutartis nelabai tinka dviračių pirkimui-pardavimui.
Motorinių transporto priemonių registracijai ji yra būtinas atributas, o registruojant dviratį - tai neprivalomas dalykas, nes reikalingi nuosavybės dokumentai gali būti: dviračio pasas- instrukcija, sąskaita-faktūra, kasos čekis ir t.t. ... taip pat rašytinė sutartis ar raštelis. Bet kokia ir kokios formos ši sutartis turi būti, tai turėtų skelbti Lietuvos dviratininkų bendrijos svetainė.
Dviračių registravimo sistemoje yra numatytas atvejis, kai vartotojas registruoja dviratį Registratoriaus pagalba ir neturi dviračio dokumentų- tada jis pildo sutikimo-deklaracijos formą ir atsako už pateiktų duomenų teisėtumą. Antra vertus, nesvarbu, kaip vykdoma registracija- internetu ar per Registratorių- abiem atvejais duomenų teikėjas atsako už jų teisingumą ir teisėtumą.
Be to, dviračių registravimo sistemoje yra numatytas dviračio perleidimas kitam juridiniam ar fiziniam asmeniui ir papildomas reikalavimas tai forminti sutartimi, tikrai būtų perteklinis- biurokratiškas požiūris į reikalą ir įvestų papildomos painiavos.

Daugiau apie dviračio perleidimą kitam asmeniui skaitykite čia: http://www.dviraciuregistras.lt/pagalba#dviracio-perregistravimas-ir-peremimas

Autorius:  NISH [ 2013 Bir 09 21:00 ]
Pranešimo tema:  Re: Pirkimo-pardavimo sutartis

Sveiki,

Neseniai teko pirkti dvirati be dokumentu, norejau paimti regitros sutarti, bet kazkaip pasirode kad ten perdaug nereikalingu langeliu,
tai radau internete sablona pirkimo - pardavimo sutarties ir truputi perdariau.
Gal kam prireiks.
Sutarti galima redaguot ir pvz. koki asmens koda pridet prie lenteles..

Sekmes ir gero kelio ;)

Prikabinti failai:
Failo aprašymas: Pirkimo - pardavimo sutartis
Dviracio pirkimo pardavimo sutartis.doc [32 KiB]
Atsisiųsta 2139 kartus(ų)

Autorius:  yucco [ 2013 Lie 09 17:48 ]
Pranešimo tema:  Re: Pirkimo-pardavimo sutartis

Na gana protinga tokį raštą pasirašyti prieš perkant dviratį ir jei pardavėjas garantuoja, kad dviratis ne voktas, bet nenori pasirašyti tokios sutarties, būkit atidūs ir per daug nepasitikėkite pardavėju, nes 90 proc., kad nenori prisiimti atsakomybės už parduodamą prekę. O jums gali atnešti daug nemalonumų.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/