Lietuvos dviratininkų bendrija
http://forumas.dviratis.lt/

Pranešk apie blogą dviračių infrastruktūros būklę
http://forumas.dviratis.lt/viewtopic.php?f=9&t=57
Puslapis 11

Autorius:  PauliusB [ 2011 Vas 13 23:57 ]
Pranešimo tema:  Pranešk apie blogą dviračių infrastruktūros būklę

Vieta (miestas, gatvė ir pan.): pvz. Kaunas, dviračių takas po senuoju didžiuoju tiltu į Nemuno salą.
Data kada pastebėta: pvz. 2011-01-01.
Aprašymas. Pvz. didžiulė duobė prie turėklų.
Būtina prisegti nuotrauką.

Atsakingi LDB nariai esant būtinybei LDB vardu nusiųs Jūsų informaciją atitinkamai dviračių infrastruktūrą prižiūrinčiai institucijai/valdininkui ir taip, manome, bus efektyviau sprendžiamos dviračių infrastruktūros bėdos.
Laukiame jūsų informacijos, nelaukite kol atsitiks kas blogo arba kol kas nors praneš už jus!

Autorius:  sauleziema [ 2012 Bal 20 18:40 ]
Pranešimo tema:  Re: Pranešk apie blogą dviračių infrastruktūros būklę

kas galetu pasakyti kada konkreciai bus imtasi pabaigti praejima ir pravaziavima dviraciais per Nevezio tilta? Per pati tilta padarytas net per platus saligatvis, taciau privaziuoti iki jo nuo Kaniuku kavines ties posukiu ir isvaziuoti nuo tilto i kelia, vedanti Kulautuvos link panemune, tiesiog neimanoma. Sudetinga netgi vestis dviracius pesciomis. Vairuotoju dauguma taip pat neypac supratingi ir pagarbus dviratininku atzvilgiu. Tai tikriausiai vienintele atkarpa, aptemdanti tikrai smagias keliones dviraciais keliu Kaunas-Kulautuva.

Autorius:  PauliusB [ 2012 Bal 20 20:33 ]
Pranešimo tema:  Re: Pranešk apie blogą dviračių infrastruktūros būklę

Dabar tiksliai nepasakysiu, bet regis miesto ar rajono plane yra pažymėta, kad dviratininkams ir pėstiesiems planuojama pastatyti atskirą tiltą prie žiočių. Mano manymu ten perspektyvesnė trasa nei šioje tilto pusėje.

Autorius:  sauleziema [ 2012 Bal 20 20:56 ]
Pranešimo tema:  Re: Pranešk apie blogą dviračių infrastruktūros būklę

supratau, butu tikrai labai malonu kuo greiciau sulaukti saugesnes trasos siam kelio ruozui "iveikti", ypac keliaujant su vaikais :)
tik kiek radau internete nuorodu bei pasisakymu, tai visa tai kol kas tik planuose ir realybe pataps nebent apie 2014 metus arba net veliau? O dar imant domen lietuviska bruoza neskubeti dirbti darbus.....

Autorius:  frankas [ 2012 Rgp 26 11:56 ]
Pranešimo tema:  Re: Pranešk apie blogą dviračių infrastruktūros būklę

nevisai suprantu, bet čia dviratinininko-aktyvisto iš Minsko straipsnis apie Vilnių (įdomu ir nufilmuota medžiaga)
http://blrovar.blogspot.com/2012/08/blog-post.html

Autorius:  degama [ 2012 Rgs 05 10:25 ]
Pranešimo tema:  Re: Pranešk apie blogą dviračių infrastruktūros būklę

Vilnius
Įrenginėjamas išorinis Vilniaus pietinis aplinkkelis.

Dabar čia dar vyksta darbai. Baigiami įrenginėti šiaip neblogi dviračių-pėsčiųjų takai. Tačiau vėl matosi, kad takus įrenginėja tie, kurie dviračiais nevažinėja. Ir jau ryškėja dvi problematiškos vietos:
1. apytiksliai šis taškas http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=576155;6059912;Pa%C5%BEym%C4%97tas%20ta%C5%A1kas;&xy=576199,6059930&z=2000&lrs=orthophoto,stops,zebra Čia prasideda dviračių pėsčiųjų takas. Iš gatvės pusės atvažiavus nuo centro Oslo gatve, į jį norint patekti, reikia sustoti, užsikelti ant santykinai aukšto bordiūro ir vėl startuoti. Retas kuris dviratininkas nepatingės to daryti, tuo labiau kai lygiu asfaltu ir į pakalnę greitis ne mažesnis 30 km/val. Iki tilto dviratininkui patekti į pėsčiųjų dalį taip pat nėra galimybių- ištisa skardinė sienelė. Būtinai reikia bortelio pažeminimo nurodytoj vietoj ar bent jau suformuoti iš bitumo kokį užvažiavimą.
2. apytikslė vieta http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=574270;6057154;Pa%C5%BEym%C4%97tas%20ta%C5%A1kas;&xy=574300,6057129&z=1000&lrs=orthophoto,stops,zebra Nusukimas/įvažiavimas iš/į Kirtimų gatvę. Čia dviračių-pėsčiųjų takas kerta važiuojamąją dalį. Dviračių greičiui "numušti" jau yra pora tvorelių. Bet važiavimo kokybę gadina iš bitumo suformuoti ~10 cm aukščio ir panašiai pločio kalniukai skirti matyt lietaus vandeniui reguliuoti. Dviračio gadinimas ir manevravimo ribojimas. Vienoj vietoj jau matyt kažkas neapsikentęs plaktuku "pareguliavo" aukštį. Reikėtų suformuoti tolygesnį užvažiavimą/nuvažiavimą ant šio konstrukcinio elemento.

Jei reikia, galiu kada nufotografuoti ir atsiųsti minėtas vietas.

Autorius:  Linas [ 2012 Rgs 18 13:28 ]
Pranešimo tema:  Re: Pranešk apie blogą dviračių infrastruktūros būklę

Nufotografavus būna daug aiškiau (ypač kelininkams). Tikrai nufotkink ir kopiją siųsk Edui emailu: Eduardas Krisciunas <edas eta katalogai net> ir man linas eta dviratis lt Edas galės pasirūpinti per tarnybinę liniją.
Aš pagal fotkes ir tavo šitą aprašymą parašysiu laišką nuo LDB Vilniaus m. savivaldybei. Jei turi dar ką patikslinti, kad savivaldybės klerkai suprastų, parašyk laiške. Tada galėsime laukti reakcijos.

P.S. FC LFB grupės atstovas DeduKas mane informavo su nuotraukomis dėl vieno atvejo, kai netinkamai įrengti dviračių tako atitvarai kelyje Joniškis-Žeimelis-Pasvalys prie Ustukių gyv. LAKD sureagavo į mano raštą, apžiūrėjo vietą, įpareigojo "Panevėžio rajono kelius" ištaisyti situaciją. Pataisymo rezultatų nežinau. Kai turėsiu laiko, įmesiu nuskanuotą raštą ir nuotraukas.

Autorius:  degama [ 2012 Rgs 19 08:08 ]
Pranešimo tema:  Re: Pranešk apie blogą dviračių infrastruktūros būklę

Puiku, surašysiu laišką su minėtų vietų nuotraukomis ir nusiųsiu pateiktais adresais. Gaila, nepasiėmiau šiandien fotoaparato ir neužfiksavau dar vieno pasikeitimo į blogąją pusę: pirmoje aprašytoje vietoje, už tilto važiuojant į Gariūnų pusę, jau sumontuota aklina sienelė. Taigi dabar jokių šansų patekti į naują platų dviračių taką, važiuojant nuo centro į Gariūnus. Nebent lipti per tvorą kartu su dviračiu...

Autorius:  degama [ 2012 Rgs 24 19:58 ]
Pranešimo tema:  Re: Pranešk apie blogą dviračių infrastruktūros būklę

Vakar sudėjau minėtas nuotraukas į savo subpuslapį: http://takai.degama.lt/ Galite įvertinti ir komentuoti.
Parašiau dar apie tai snukiaknygėje, "Meras Zuokas" puslapyje. Atrodo, pastebėjo ;) Lauksime dabar rezultatų. Beje, meras minėjo apie "atskirą projektą" kad bus dviračių takai kažkada pratęsti Oslo gatve nuo tilto per Nerį link centro. O ir tikrai, ten vietos pakankamai.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/