Lietuvos dviratininkų bendrija

Forumas
Dabar yra 2024 Kov 28 12:41

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Ar vertėtų kreiptis dėl Žemųjų Šančių - Santakos tako reguliaraus valymo?
Taip 73%  73%  [ 8 ]
Ne 27%  27%  [ 3 ]
Neturiu nuomonės 0%  0%  [ 0 ]
Viso balsų : 11
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2011 Sau 22 12:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Gru 08 21:26
Pranešimai: 141
Linai, tu suplaki viską į krūvą.
Dvirtakių valymas apmokamas iš komunalininkų biudžeto, tai tos pačios gatvių tvarkymui skirtos lėšos. Nežinau konkrečių takų paskirties, bet rašau bendruoju atveju su mintimi, kad tie takai tikrai kažkur veda, jei jau Paulius jais naudojasi.
Dėl lėšų taupymo. Primenu, kad gatvių tvarkymui Kaune numatyta 11,36mln litų. Ta proga pakartosiu savo komentarą iš čia: http://kauno.diena.lt/naujienos/miestas ... itu-302457
Cituoti:
Na ir nepigus malonumas yra keliai, jei vien žiemos laikotarpiui 1km kelio priežiūros kainuoja 11000000Lt/500km gatvių=22000Lt/km. Ir taip kasmet.
O dviračių takams, kurie visai neprižiūrimi, net 10000Lt neatsiranda nei priežiūrai, nei naujų tiesimui.
Gaila, kad žmonės skaičiuoti nemoka... :(

Vis dar dvirtakio valymas atrodo kaip pinigų švaistymas?

Tavo mintims dėl suoliukų, stovų ir pan. visiškai pritariu, tik kad šį tekstą reikia rašyti ne čia, o savivaldybei, todėl Pauliaus iniciatyvą ir palaikau. Geriau kažko prašyti negu vien skųstis savame rate ir nieko nedaryti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Sau 22 19:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Gru 05 23:23
Pranešimai: 166
Ar skaitei mano pastabą, kad tas takas jokiai valymo technikai neįvažiuojamas nei žiemą nei vasarą? Kaip ir dauguma kitų. Vietoj teorinių skaičiavimų geriau pasižiūrėti praktiškai ;-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Sau 22 21:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Gru 08 21:26
Pranešimai: 141
Metalo pjūkliukas jau seniausiai išrastas :)
Jei tingu brūžinti – irgi nebloga proga surašyti laišką savivaldybei. Pvz. man toks takų apsaugos būdas nuo automobilių atrodo idiotiškai. MKN tam yra skirtos ATPK numatytos nuobaudos, o ne dviratininkų sveikatai pavojingi stulpeliai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Sau 22 23:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Gru 05 23:23
Pranešimai: 166
Viskas senai žinoma ir n kartų aptarta Velomanų forume. Žiemą neaktualu, bet ateis pavasarėlis ;-) Dar kartą pasitvirtina - teorija sausa šaka.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Sau 30 20:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Gru 04 23:47
Pranešimai: 314
Sukūriau apklausą, balsuokime.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Sau 30 23:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011 Sau 30 22:37
Pranešimai: 1
Aš už Žemųjų Šančių - Santakos tako tvarkymą žiemos metu. Daug prisnigus pravažiavimas dviračiu labai sudėtingas arba visiškai neįmanomas. Tokiomis sąlygomis šis takas apmiręs, todėl jo valymas tikrai pasitarnautų ne vien tik dviratininkams. ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Sau 31 18:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011 Sau 31 18:02
Pranešimai: 2
Man asmeniškai dviračių takų galėtų visai nebūti,kadangi mano supratimu dviratis kaip transporto priemonė turėtų vis dažniau važiuoti gatvėmis ypač mieste,vis labiau pakeisdamas ten karaliaujančius nepagrįstai per dažnai naudojamus automobilius.Kaip ten bebuvo,yra daug žmonių kurie gatvėje ant dviračio jaučiasi nesaugiai ir renkasi mieliau šaligatvius ir dviračių takus,nors tie takai kaip žinia niekur nevedantys ,bet naudojant kartu su šaligatviais jais taip pat galima pasiekti norimą vietą mieste.Taigi jei jau taip atsitiko kad tie dviračių takai daug kam reikalingi ,tai jų nuvalymas, taip pat ir šaligatvių, žiemos periodu būtų naudingas ,populiarinant dviračių naudojimą mieste kiaurus metus.Žinoma jeigu savivaldybė tam reikalui neturi lėšų ,tai mūsų diskusija ir balsavimas nieko vertas,bet jeigu tos lėšos kurias galėtų skirti takų bei šaligatvių valymui žiemą,bus panaudotos kokiems nors nelogiškiems pseudoprjektams ,tai geriau jau tegul pasitarnauja dviračio populiarinimui...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Sau 01 03:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Gru 04 23:47
Pranešimai: 314
Sveiki. Manau, kad vietomis Žemuosiuose Šančiuose takas yra smarkiai per siauras. Be žadamo remonto, reikėtų dar ir platinti, pvz. nukasti viršutinę šlaito dalį ten kur jis yra siauriausias ir pakloti dar bent pora metrų asfalto. Ką manote?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Sau 01 22:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Gru 05 23:23
Pranešimai: 166
Kuriose vietose konkrečiai platinti? Aš labai dažnai suku ratus Panemunės šilo takais, iki šiol man to pločio užteko, nors taku tenka dalintis su daugybe kitų jo naudotojų. Kartais neapsikentęs gražiai arba piktai paaiškinu kokiam šunų mylėtojui dėl augintinio vedžiojimo su pavadžiu. Nes dėl šunų [tiksliau - jų šeimininkų] man kyla daugiausiai nepatogumų. Bet iš esmės dėl to galiu gyventi, neapsunkinu savęs erzeliu dėl niekų. Dėl pėsčiųjų labai praverčia dviračio skambutis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Sau 02 11:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Gru 04 23:47
Pranešimai: 314
Ties ta vieta kur dalis tako nutrupėjusi ir taip apie kokius 0,5km iki kur prasideda šlaito sutvirtinimai: žemėlapis. Akivaizdžiai matosi susiaurėjimas iki kelių metrų.
Dar vienas variantas siūlyti priešingą judėjimo kryptį daryti viršuje nieko nenukasinėjant. Nežinau kaip su žemių nuosavybės klausimais.
Dėl šeimininkų su šunimis yra kitas klausimas, nes čia bendras pėsčiųjų-dviratininkų takas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007
[ Time : 0.030s | 15 Queries | GZIP : Off ]