Lietuvos dviratininkų bendrija

Forumas
Dabar yra 2024 Bal 12 22:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013 Bal 15 16:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Gru 05 23:23
Pranešimai: 166
Sveiki, šiame puslapyje skelbiamos Lietuvos dviratininkų bendrijos metinės veiklos ataskaitos (kiek jų buvo padaryta per pastaruosius kelis metus).

Čia įdedu paskutinę ataskaitą už 2012 metus.

Lietuvos dviratininkų bendrijos pirmininko ataskaita už 2012 m.
Lietuvos dviratininkų bendrijos visuotiniam narių susirinkimui,
kuris įvyko 2013 m. balandžio 14 d.


Bendra informacija
LDB pirmininkas Linas Vainius ir Tarybos nariai Saulius Ružinskas, Algis Balčas, Eduardas Kriščiūnas ir Frankas Wurft. Tarybos nariai organizavo LDB veiklą 2012 metais, vadovaudamiesi įstatais ir 2011.03.17 X-me suvažiavime patvirtinta Veiklos programa.
Prieš LDB X visuotinį narių susirinkimą 2013 m. balandžio 14 d. LDB turi 23 narius. Dar 26 asmenų narystė suspenduota kol nebus sumokėtas metinis nario mokestis. Per 2012 m. LDB neturėjo samdomų darbuotojų. Metinė finansinė atsiskaitomybė už 2012 m. pateikta kaip priedas prie šios ataskaitos.

LDB veiklos ataskaita:
LDB veikla buvo vykdoma, vadovaujantis Veiklos programa 2012 metams, patvirtinta X-me suvažiavime. Pagal šiuos uždavinius buvo planuojama pagrindinė veikla 2012 metais:
1. Tęsti bendradarbiavimą su maps.lt dėl informacijos kaupimo apie dviračių takų būklę ir skaitmeninio žemėlapio kūrimo.
2. Tęsti informacijos kaupimą apie dviračių takų būklę (su nuotraukomis) ir sisteminti tą medžiagą LDB forume.
3. Toliau dirbti su atsakingomis institucijomis dėl LR Kelių eismo taisyklių pakeitimo dviratininkų sąlygų ir eismo saugumui gerinti.
4. Bendradarbiavimas su LR Susisiekimo ministerija ir kitomis institucijomis dėl dviratininkų reikalų, teisinės bazės tobulinimo ir viešojo intereso atstovavimo.
5. Organizuoti akcijas, kuriose dalyvautų savivaldybių tarnautojai, dviratininkai ir žurnalistai, apžiūrint realią dviračių takų būklę. Padaryti tokias akcijas tradicinėmis, organizuojant tu pačiu laiku įvairiuose miestuose.
6. Pertvarkyti LDB interneto tinklapį.
7. Organizuoti neoficialų dviračių maršrutų žymėjimą pagal vieningai sutartą sistemą.
8. Tęsti bendrą projektą dėl EuroVelo įgyvendinimo, už kurį atsakingi Saulius Ružinskas ir Frankas Wurft.


Įgyvendinta per 2012 m.:
1) Su maps.lt bendra veikla nebuvo tęsiama, nes LDB tam neturėjo reikiamų žmogiškųjų išteklių ir neatsirado savanorių
2) Dėl dviračių takų būklės fiksacijos LDB forume vaizdas matosi čia viewtopic.php?f=6&t=57&p=952#p952
Buvo vienas paklausimas dėl apsauginių tvorelių netinkamo įrengimo dvirtakyje prie Pasvalio. Parašiau raštą LAKD, gavau atsakymą, kad situacija išnagrinėta ir bus imtąsi priemonių jai pataisyti.
Be dviračių takų būklės fiksacijos LDB forume, kai kurie nariai tą daro savarankiškai ir aktyviai: Eduardas Kriščiūnas Vilniuje, Paulius Bakutis Kaune nuolat informuoja savivaldybes apie pastebėtas problemas.
3) Dalyvauta LR Susisiekimo ministerijos, Turizmo departamento prie Ūkio ministerijos organizuotuose pasitarimuose dviračių reikalais dėl PSO chartijos „Transportas, aplinka ir sveikata“ koordinavimo grupės pasitarimo, dėl dviračių turizmo trasų schemos, prioritetinių trasų ir jų finansavimo planų.
4) LDB inicijuotas ir 12 dviratininkų organizacijų palaikytas raštas Seimo pirmininkei ir Premjerui dėl pasiūlymų dėl LR saugaus eismo automobilių keliais įstatymo 2, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33 straipsnių pakeitimo ir papildymo 61 ir 271 straipsniais ir įstatymo priedo papildymo projekto. Suderintos pozicijos, raštas, nusiųsta.
5) LDB atstovai Linas Vainius ir Eduardas Kriščiūnas dalyvavo svarstant LR Seime SEAKĮ pataisas, susijusias su dviračių naudojimu ir pateikė savo pasiūlymus.
6 ) LDB atstovai Saulius Ružinskas ir Frankas Wurft pabaigė įgyvendinti tarptautinį projektą ir atsiskaityti su projekto organizatoriais dėl „Dviračių turizmas jungsis prie europinės Geležinės uždangos trasos „EuroVelo 13”.
7) Įvyko dviračių takų apžiūra su Kauno savivaldybių atstovais. Pateikti pasiūlymai dėl problemų sprendimo.
8) Paulius Bakutis inicijavo ir įgyvendino dviračių kortelių-pakabukų „Tavo spyna-juokų darbas vagims“ projektą, siekiant atkreipti dviračių savininkų dėmesį į nepatikimą dviračių apsaugą.
LDB ir Veloklinika parėmė skrajučių leidybą. Jos buvo išplatintos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Radviliškyje LDB narių ir kitų entuziastų pagalba.
9) Atsakinėta į daug paklausimų e-paštu dėl dviratininkų pakliuvusių į avarijas, konfliktines situacijas su kitais eismo dalyviais, dėl dviračių turizmo ir kt.
10) LDB Tarybos nariai dalyvavimas radijo laidose, komentavo žurnalistų klausimus dėl dviračių reikalų. LDB nariai buvo cituoti publikacijose.
11) Vyko derinimas dėl LDB tinklapio atnaujinimo. Atrodo, bus įgyvendinat 2013 m.
12) Susirašinėjimas ir bendradarbiavimas palaikymas su Europos dviračių federacija (ECF). LDB tapo oficialiu EuroVelo atstovu Lietuvoje, pertvarkius šio projekto tarptautinį administravimą.
13) Bendravimas, pozicijų derinimas ir pritarimas LDVA projektui dėl dviračių registro.
13) Darbas Klaipėdos saugaus eismo komisijose.
14) Individualus LDB Tarybos narių darbas savo miestuose dėl dviratystės plėtros. Kaune dalyvaujame dviračių takų priežiūros ir tvarkymo komisijos posėdžiuose, skirstant lėšas takų tvarkymui. LDB atstovai pateikė pastabas ir pasiūlymus dėl Vilnius-Kaunas greitkelio atkarpų rekonstrukcijos ir planuojamų dviračių takų, dalyvavo projekto medžiagos nagrinėjime, viešame Poveikio aplinkai ataskaitos svarstyme Kaune.
15) Įrengti 8 dviračių stovai prie Verdenės gimnazijos Klaipėdoje.
16) Kiti reikalai, Tarybos narių bendravimas ir posėdžiai, privalomų ataskaitų pateikimas VMI, 2012 metais X-to suvažiavimo organizavimas, kt.

Parengė LDB pirmininkas Linas Vainius


Prikabinti failai:
Lietuvos dviratininkų bendrijos pirmininko ataskaita už 2013 m.pdf [49.92 KiB]
Atsisiųsta 1805 kartus(ų)
Lietuvos dviratininkų bendrijos pirmininko ataskaita už 2011 m.pdf [46.25 KiB]
Atsisiųsta 1846 kartus(ų)
Lietuvos dviratininkų bendrijos pirmininko ataskaita už 2010 m.pdf [51.82 KiB]
Atsisiųsta 1780 kartus(ų)
Lietuvos dviratinikų bendrijos pirmininko ataskaita už 200….pdf [54.78 KiB]
Atsisiųsta 1860 kartus(ų)
LDB pirmininko ataskaita uz 2003-2007 m.pdf [45.55 KiB]
Atsisiųsta 2005 kartus(ų)
Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007
[ Time : 0.041s | 16 Queries | GZIP : Off ]